Laboratoř 3D tisku na FIT ČVUT 3D tisk na FIT ČVUT

Kontakt na laboratoř

Facebook Twitter Google+ YouTube

Pokud nám chcete napsat, napište na náš všeobecný kontakt a my už se s tím nějak popereme. Nebo nám můžete zavolat přímo do labu, což se hodí především, pokud plánujte návštěvu a chcete zjistit, jestli tu někdo je.

E-mail 3dprint@fit.cvut.cz

Telefon +420 224 358 714

Přijďte se k nám podívat

Ještě jste neviděli tiskárnu naživo a chtěli byste? Nebo naopak už uvažujete o stavbě své vlastní? Či snad už tiskárnu máte a hledáte odbornou pomoc? Je mnoho důvodů, proč se u nás zastavit. V kalendáři najdete otevírací hodiny, nebo si můžete e-mailem či telefonicky sjendat schůzku jindy.

Přidejte se k nám

Líbí se vám, co děláme a chcete se k nám přidat? Přijďte za námi a najdeme vám aktivitu. Naše dveře jsou dalším lidem otevřené; ozvěte se i pokud nejste student naší univerzity, něco vymsylíme.

Kudy kam

Naše laboratoř se nachází v prostorách Fakulty informačních technologií v Dejvicích. Naleznete ji ve 11. patře budovy A, místnost A1153. Do budovy se dostanete buď vchodem Fakulty stavební (poté směrem doprava k výtahům) nebo průchodem přes novou budovu Fakulty architektury a Fakulty informačních technologií (ve druhém podlaží).